Avrasya Doku Bankası

HAKKIMIZDA

Tüm dünyada, özellikle Amerika ve Avrupa’da bulunan doku bankaları, çeyrek asırdan fazla bir süredir insan yaşam kalitesini artıran bağışlanmış ve işlenmiş insan dokuları sunmaktadır.

Avrasya Doku Bankası (Dora Medical) olarak, 2014 yılından beri yürüttüğümüz Ar-Ge projemizin başarılı sonuçlanmasının akabinde kurduğumuz tesiste hizmet vermekteyiz.

Avrasya Doku Bankası

Avrasya Doku Bankası olarak, Türkiye’de kendi kaynaklarımızı kullanarak, Ortopedi, Genel Cerrahi, Ortodonti, Beyin Cerrahi ve Plastik Cerrahi gibi tıbbin önemli alanlarına katkıda bulunuyoruz. Merkezimiz uluslararası standartlara ve ulusal mevzuata uygun olarak tasarlanmıştır. İşleme, depolama ve dağıtım hizmetleri aynı merkezden yapılmaktadır. Merkez, uydudan 7/ 24 izlenmekte ve sağlık tesislerine sürekli olarak hizmet etmektedir.

Tesisimizde ileri teknoloji ürünü olan PASCO2 metodu kullanılmaktadır. Amerika’ da ve Avrupa’ da bulunan en iyi doku bankalarının kullandığı bu yöntem dokunun güvenliği için büyük bir önem arz etmektedir.

Tesisimizden tüm sağlık kurumlarına doku temini sağlanmaktadır. Bankamızdaki tüm dokular, Avrupa ve uluslararası standartlarda sağlık ve güvenlik önlemleri ile temin edilmekte ve işlenmektedir.

Yaşam kalitesini yükseltmek adına kurduğumuz Avrasya Doku Bankası, kişisel sağlığı iyileştirmek için yaptığı çalışmalara devam edecektir.

Bir iyilik yap;

Yaşa ve Yaşat

Profesyonel ekibimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kvkk